Výdělek

Vloženo do kategorie Výdělek v SL.

Podnikání v Second Life je ve srovnání s realitou mnohem jednodušší. Neplatí se zde daně, náklady na provoz a výrobu jsou nesrovnatelně nižší atd. Samozřejmě pokud zde něco vyrobíte, neprodáte to za cenu jako v reálném světě, ale i tak tu lze profitovat. Obory, ve kterých se lze angažovat, jsou zhruba stejné jako v reálném světě, tedy prakticky neomezené.

Nejvíce výdělečně činných lidí v Second Life pravděpodobně vydělává na tvoření různých předmětů (to ovšem neznamená, že vydělávají vysoké částky). Ať už se jedná o návrhy oblečení, nových tvarů Avatarů, budování staveb, či modelování nábytku. S modelováním úzce souvisí i psaní skriptů. Pokud je nějaký předmět oskriptovaný a má dané nějaké chování, je mnohem cennější než neoskriptovaný předmět, který je mnohdy takřka bezcenný.

Více =>>


POVOLÁNÍ V Second Life: GEJŠA

Vloženo do kategorie Výdělek v SL.

„Co jsou to ty Gejši?“, nebo „To jsou ty prostitutky,že?“. To jsou jen dvě z otázek, kterým často čelím. Bohužel v Evropě nejsme moc známé a větší část lidí nás snad proto považuje za prostitutky. Ale to vůbec není pravda.

Gejša…už ten název napovídá, kým nebo čím vlastně jsme. Z angl. Geisha- Gei=umění a Geisha = dívka, ovládající umění. Gejši jsou vlastně něco jako bavičky, nikoli však prostitutky. Gejši mají být a jsou ideálem dokonalosti a krásy.

Více =>>


Tak to tu ještě nebylo... Turnaj o 20,000L$

Vloženo do kategorie Výdělek v SL.

Máte rádi golf? Přijdte si pro rekordní výhru, která tu ještě nebyla...

Více =>>


Máme tu další z turnajů... Tentokráte
o 50.000 GB

Vloženo do kategorie Výdělek v SL.

Od 22. ledna běží další ze série turnajů o zajímavé ceny....

Více =>>


Copyright © 2007 Second-life.cz & linhart.name. All rights reserved.
Design & code by Patrik Demonia Webmaster is Patrik Demonia