Výdělek

Podnikání v Second Life je ve srovnání s realitou mnohem jednodušší. Neplatí se zde daně, náklady na provoz a výrobu jsou nesrovnatelně nižší atd. Samozřejmě pokud zde něco vyrobíte, neprodáte to za cenu jako v reálném světě, ale i tak tu lze profitovat. Obory, ve kterých se lze angažovat, jsou zhruba stejné jako v reálném světě, tedy prakticky neomezené.

Nejvíce výdělečně činných lidí v Second Life pravděpodobně vydělává na tvoření různých předmětů (to ovšem neznamená, že vydělávají vysoké částky). Ať už se jedná o návrhy oblečení, nových tvarů Avatarů, budování staveb, či modelování nábytku. S modelováním úzce souvisí i psaní skriptů. Pokud je nějaký předmět oskriptovaný a má dané nějaké chování, je mnohem cennější než neoskriptovaný předmět, který je mnohdy takřka bezcenný.

Pokud rádi vedete lidi a organizujete věci, je pro Vás Second Life jedinečná příležitost. Můžete zde totiž pořádat různé akce, koncerty, večírky. Lze si otevřít zábavní park nebo cokoli jiného. Najmout si zaměstnance a vést podnik, jako by byl opravdový. Pokud jste dobrý obchodník, můžete si najmout vlastní modeláře a programátory, kteří Vám budou zhotovovat výrobky, které pak budete prodávat.

Dalším jednoduchým, avšak ne příliš ideálním způsobem, jak si přijít na nějaké ty Lindeny je tzv. kempování. Kempování znamená, že si sednete na místo k tomu určené a Lideny se Vám budou automaticky přičítat na účet. Pokud by si však někdo myslel, že lze tímto způsobem zbohatnout, mýlí se. Lindenů přibývá tak málo, že bychom museli čekat snad i několik týdnů, abychom po směnění na skutečné dolary dostali nějakou rozumnou částku. Kempování je přijatelné zejména pro začínající obyvatele, aby si za nabyté Lindeny koupili alespoň nějaké věci pro zábavu. Spoustu míst, kde se dá kempovat naleznete, když dáte vyhledat frázi camp v záložce Places.

Second Life je svět neomezených možností a úspěch záleží na tom, jak jste schopný a kolik můžete obětovat času. Určitě je zde ale mnoho příležitostí, které stačí „jen“ chytit za pačesy.

Accommodation in Czech republic - accomodation in Prague - prague apartments, studios, pensions and hotels, city tours, transfers, booking and sale of tickets, cooperation with the company with similar specialization and with owners of apartments, hotels, pensions and hostels. Apartments prague.

Copyright © 2007 Second-life.cz & linhart.name. All rights reserved.
Design & code by Patrik Demonia Webmaster is Patrik Demonia