Tak to tu ještě nebylo... Turnaj o 20,000L$...

Napsal: Michaloto Bellic

Asi žádnému Avataru neuniklo, že ostrovy českých a slovenských uživatelů se začaly rozrůstat. Na jednom z nich,který je pojmenován Morava (***Hluboká nad Moravou*** 175,151,26) se nachází Golfový klub, který disponuje hřištěm s počtem 18 jamek. Zde právě v těchto dnech probíhá turnaj o rekordní částku 20,000L$.

Tento turnaj odstartoval dne 7.ledna 2009 a ukončení je plánováno 16.ledna 2009 a následující výkend se zde odehraje finálový zápas o již zminovaných 20,000L$. Během této doby se s vaším týmem stačí zastavit v kanceláři Golfového klubu, kde nahlásíte svou sestavu jednomu z managerů klubu a rezervujete si dobu vaší turnajové hry. Poté je to již na vás. :)

Od managerů tohoto klubu jsme se dozvěděly, že tato výhra je rozdělována mezi 30 nejlepších hráčů.Také nás ubezpečily, že tento turnaj není první a ani poslední, ale je jen jeden z celé série. Již víše zminovaná částka je rozdělována takřka podle klasického golfu v reálném světě. Nejlepší hráč si odnese výhru ve výši 4,000L$, což je nezanedbatelná částka při životě v Secondlifu, ale při tom i ten poslední třicátý na tom nebude špatně. Odnese si symbolických 150L$, což je částka za kterou si můžete na mnoha místech užít plno zábavy nebo zvětšit obsach svého inventáře.

Přejeme plno štěstí při hře...

Copyright © 2007 Second-life.cz & linhart.name. All rights reserved.
Design & code by Patrik Demonia Webmaster is Patrik Demonia