SL Exchange díl 1.: Co to je SL Exchange?

Pokud máte rádi v Second Life nakupování, ale štve Vás nekonečné procházení regiónů, které mnohdy končí tím, že hledanou věc stejně nenajdete, je SL Exchange právě pro Vás!

A co tedy jde? SL Exchange je vlastně talkový seznam věcí pro Second Life. Obsahuje několik desítek tisíc věcí na koupi, které by jste v samotném Second Life hledali možná i dny a třeba vůbec nenašli.

Už na první pohled je tedy jasné že SL Exchange je opravdu dobrý pomocník při nakupování věcí do Second Life. Najdete tu vše od zvířátek, přes skiny, oblečení, domy až po např. scripty. Pokud víte co hledáte, tak si danou věc můžete vyhledat přes vyhledávač. Myslím že se nemůže stát že by jsme nenašli to co hledáte.


Jelikož SL Exchange je externí projekt a se Second Life je jen propojen, tak má vlastní přihlašovací údaje. Rozvněž je třeba účet na SL Exchange propojit s vaším účtem na Second Life.

Jelikož je systém v angličtině a ne všichni anglicky umí, tak Vám v dalších dílech napíši detailní postup Registrace, Propojení účtů, Poslání Linden dolarů na SL Exchange i samotné nakupování.

Snad Vám SL Exchange bude tak skvělím pomocníkem jako je mě a najdete díky němu věci, které Vám budou všichni obdivovat a i věci o kterých ani nevíte že v Second Life existují.

Na závěr bych dodal, že systém je rozdělen necenzorovanou a cenzorovanou část, do které mají přístup jen lidé starší 18let. Je to kvůli zobrazení erotického materiálu (skiny, doplnky atd.)


Web SL Exchange: https://www.slexchange.com/

Další díly tutoriálu

SL Exchange díl 1.: Co to je SL Exchange?
SL Exchange díl 2.: Registrace do SL Exchange
SL Exchange díl 3.: Propojení Second Life a SL Exchange účtů
SL Exchange díl 4.: Přidání Linden dolarů do SL Exchange
SL Exchange díl 5.: Nákup věcí na SL Exchange


Pár věcí vyhledané přes SL Exchange
Napsal: Patrik Demonia


Copyright © 2007 Second-life.cz & linhart.name. All rights reserved.
Design & code by Patrik Demonia Webmaster is Patrik Demonia