Sl-Avík Volba nejoblíbenějšího avatara

Vloženo do kategorie Svět SL.

V dnech 15.ledna 2009 až 30.ledna v česko-slovenském městečku Bohemia probíhá volba nejoblíbenějšího avatara....

Více =>>


Recenze z vyhlášení Československé MISS SL 2007

Vloženo do kategorie Svět SL.

Dnes 10. 12. 2007 probíhalo ve městě Valuta vyhlášení České a Slovenské MISS Second Life 2007.

Na místě jsem byl půl hodiny před akcí a pohodlně jsem se usadil na kraji přední řady. Pozoroval jsem, jak organizátoři řeší poslední detaily, a sám jsem se těšil. Před začátkem už bylo plno a sednout si bylo takřka nemožné. Celkově bych návštěvnost odhadoval kolem 50 lidí.

Více =>>


Proběhl koncert ve Slovenském hlavním městě

Vloženo do kategorie Svět SL.

Dne 3.12.2007 ve 20:00 probehl koncert zpěvačky Rubee Boucher. Přišlo cca 15-20 lidí, ale i tak byl aplaus velký...

Více =>>


Escape club oficiálně otevřen!

Vloženo do kategorie Svět SL.

Včera 2.12.2007 v 19:00 byl oficiálně otevřen taneční klub Escape.

Celý večer provázela návštěvníky sarja Arida (kterou jste mohli vidět i na live videu) živě mixovanou hudbou a lidé se příjemně bavili.

Více =>>


Nový CZ taneční klub v Second life!

Vloženo do kategorie Svět SL.

V nedeli 2. 12. 2007 v 19 hodin SEC bude oficialne otevren novy tanecni klub Escape. Soucasti bude i obchudek s trickama a drobnostma od Jasmin Lovenkraft, chill out s vodni dymkou.

Více =>>Čtvrteční večírky

Vloženo do kategorie Svět SL.

Zveme Vás na čtvrteční večírek, který se koná jako minule v Českém baru. Akce začne ve 20 hod a bude se odehrávat podle volného scénáře. Bude se povídat, tancovat a vůbec všechno jako obvykle.

Zároveň tímto upozorňujeme, že večírky budou probíhat každý týden ve čvrtek. Party jsou především za účelem seznamování se s novými českými obyvateli Second Life a samozřejmě pro další zábavu.

Čeká na Vás občerstvení zdarma a hudba, která rozhejbe celé tělo. :-)

Těšíme se na Vás!

POVOLÁNÍ V Second Life: GEJŠA

Vloženo do kategorie Svět SL.

Napsala: Nicol Niven

„Co jsou to ty Gejši?“, nebo „To jsou ty prostitutky,že?“. To jsou jen dvě z otázek, kterým často čelím. Bohužel v Evropě nejsme moc známé a větší část lidí nás snad proto považuje za prostitutky. Ale to vůbec není pravda.

Gejša…už ten název napovídá, kým nebo čím vlastně jsme. Z angl. Geisha- Gei=umění a Geisha = dívka, ovládající umění. Gejši jsou vlastně něco jako bavičky, nikoli však prostitutky. Gejši mají být a jsou ideálem dokonalosti a krásy.

Více =>>Party je za námi. Pozemek a byt má svého majitele!

Vloženo do kategorie Svět SL.

Páteční otevírací party je již za námi a my můžeme shrnout jaká byla.

Před osmou hodinou se pomalu začali scházet první Avataři, kteří již byli nedočkaví až se večírek rozjede. Ten se rozjel přesně jak bylo avizováno v 8 hod. Pak se jen tak bavilo, popřípadě lehce tančilo a hlavně tedy popíjelo. V 9 hod začalo neodolatelné vystoupení head geishy Nicol Niven a jejího Yoroshiku Okiya. Vystoupení se velmi líbilo a slečny sklízely velké ovace. :-)

Více =>>
Česko-slovenský bar v Second Life otevřen!

Vloženo do kategorie Svět SL.

Česko-slovenský bar byl vytvořen jako jedno z prvních míst ve virtuálním prostředí Second Life, kde se mohou Češi a Slováci scházet a bavit se. Bar je umístěn na ostrově Dauntless, v klidném prostředí, kde je krásný výhled na moře.

Bar je zařízen vkusně a je vystaven v havajském stylu, což ho činí ideálním místem jak pro odreagování, tak pro pracovní schůzky formálnějšího rázu. V baru se samozřejmě budou pořádat různé večírky a akce, na kterých bude o zábavu postaráno. Součástí komplexu je také výškový dům s byty, který bude sloužit Čechům a Slovákům k ubytování.

Bar ve spolupráci s webem www.second-life.cz vytváří místo pro komunitu Čechů a Slováků. Je určen k seznamování a navazování nových kontaktů, k přátelskému pokecu a samozřejmě k tanci a jiné zábavě (trampolína). Místo je také vhodné pro výměnu zkušeností a rad, což uvítají zejména začínající uživatelé Second Life.

Bonjour, Paris aneb Nicolin Průvodce po Paříži

Vloženo do kategorie Svět SL.

Napsala: Nicol Niven

V rámci mého vlastního vynálezu unikátního projektu s názvem „Poznej města SL“ jsem si jako první cíl vybrala idylické a módní město Paříž (168,116,23, New***Paris***)

Po krátkém letu 1.třídou čínských aerolinek jsme přistáli kde jinde než u Eiffelovky a že už se dál neletí. To tedy byla konečná, a tak jsem se hned musela jít podívat nahoru! A hned jsem taky užasla..výhled byl prostě…na nic! Vzhledem k mému nastavení secondlife bych neviděla ani h…o virtuálního psa. No prostě nic. Ale naštěstí jsem dostala geniální nápad - přenastavit si trošku zobrazení. Vyšlo to! A hele, to jsem nečekala..uviděla jsem město! Ty domy, obchody a kluby…

Více =>>Copyright © 2007 Second-life.cz & linhart.name. All rights reserved.
Design & code by Patrik Demonia Webmaster is Patrik Demonia