Bonjour, Paris aneb Nicolin Průvodce po Paříži

Napsala: Nicol Niven

V rámci mého vlastního vynálezu unikátního projektu s názvem „Poznej města SL“ jsem si jako první cíl vybrala idylické a módní město Paříž (168,116,23, New***Paris***)

Po krátkém letu 1.třídou čínských aerolinek jsme přistáli kde jinde než u Eiffelovky a že už se dál neletí. To tedy byla konečná, a tak jsem se hned musela jít podívat nahoru! A hned jsem taky užasla..výhled byl prostě…na nic! Vzhledem k mému nastavení secondlife bych neviděla ani h…o virtuálního psa. No prostě nic. Ale naštěstí jsem dostala geniální nápad - přenastavit si trošku zobrazení. Vyšlo to! A hele, to jsem nečekala..uviděla jsem město! Ty domy, obchody a kluby…

Jako správná ženská jsem taky nejdřív zamířila…k fontáně. Byla poměrně vyvedená, ale hlavně se mi líbily ty obchody v pozadí, jeden vedle druhýho - to si nemůžu nechat ujít! A tak jsem tu objevila nejlepší pařížské hadříky – třeba New Paris(originální název,že?), Total Betty, Ema’s, nebo taky parfémové lahvičky „Heron Facets Perfume Bottles“…ty mě teda dost zaujaly, tak jsem si pár vyfotila a prohlídla..vypadaly sice hezky, dá se říct skoro jako umělecká díla, ale zajímalo by mě, jestli si na tom ten chlapík taky něco vydělá.

Když jsem takhle šla dál, objevila jsem ještě docela zajímavou věc-obchod, kde prodávali něco jako stránky map ze starých atlasů. Paráda! „Stará“ mapa Itálie, Španělska, Velké Británie i Evropy nebo Celého světa! Vypadalo to opravdu hezky, originální nápad (kdybyste to hledali, je to obch.č.19). Pak samozřejmě další „nezbytné“ obchody s botami, doplňky, nábytkem a hlavně dalším oblečením, které má pro milovníky nebo spíše milovnice módy velkou cenu. Já jsem co se týče módy v SL trošku jinak zaměřená, a proto mě mrzí, že jsem v Paříži nenašla žádný obchod s kimony. No ale pokud hledáte cokoli jiného než kimona, Paříž je ideální místo pro vaše hledání!

Pokud se ovšem chcete v Paříži zabydlet, máte možnost! Většina parcel v Paris South (např.115,191,23) je k pronájmu, tak od 700 týdně. Domky opravdu krásné! Myslím, že tady by to stálo za to. Na lampách můžete dokonce najít názvy ulic (alespoň v obytné čtvrti, jinde jsou domy očíslovány). Stmívá se, naše prohlídka Paříže pomalu končí.

Hodně se mi na Paříži líbil také styl, jakým jsou všechny nebo téměř všechny budovy postaveny-mají shodné cihlové zdi.

Tak a teď hurá taxíkem do dalšího krásného města!

Au revoir, Paris!

Copyright © 2007 Second-life.cz & linhart.name. All rights reserved.
Design & code by Patrik Demonia Webmaster is Patrik Demonia