Vyhlášení Československé MISS SL 2007

Dnes 10. 12. 2007 probíhalo ve městě Valuta vyhlášení České a Slovenské MISS Second Life 2007.

Na místě jsem byl půl hodiny před akcí a pohodlně jsem se usadil na kraji přední řady. Pozoroval jsem, jak organizátoři řeší poslední detaily, a sám jsem se těšil. Před začátkem už bylo plno a sednout si bylo takřka nemožné. Celkově bych návštěvnost odhadoval kolem 50 lidí.

Hned ze začátku nás stihla nepříjemná událost. Zpoždění o 15 minut. Ale chápu to, ne vždy vše vyjde podle plánu. V cca 20:15 akce začala. Moderátory večera byli Patrik Martynova a Goliash Clip. Jarek Dejavu dělal kameramana. Patrik nás všechny přivítal, představil spoluorganizátory a vybídnul kandidátky, aby přišly na podium.

Pohled na ně byl krásný, jak můžete vidět dole na fotkách. Sice nám Kleopatra Rives nechtěně opustila pódium a zahučela mezi diváky, ale i tak se nástup povedl. Kandidátky nám pak zatancovaly. Popravdě nádherný tanec. Při něm ale diváci poznali z blízka další kandidátku. Byla to Libuska Alderson, která stejně jako Kleopatra Rives při nástupu, taktéž zavítala mezi diváky. I přes toto úvodní tanec sklidil veliký potlesk a obdivné hlášky mužského publika.

Po nich se publiku představil, podle moderátorů velmi nadějný a hlavně první Česko-slovenský zpěvák v SL, JamezX Ling.

Na začátku jeho vystoupení byly technické problémy cca 10 minut, ale pak začal "údajně zpívat". Někteří ho slyšeli a někteří ne. Já byl z těch co ne. Ale podle lidí, co ho slyšeli, "zpíval" prý dobře. "Zpíval" cca 20-30 min. Po celou tu dobu si lidé, co ho neslyšeli, psali o tom, jak ho neslyší a vymýšleli různé vtípky na toto téma. :)

Po jeho vystoupení následovala patnáctiminutová organizační přestávka. Jakmile přestávka skončila a Patrik Martynov se opět ujal slova, vyzval kandidátky, aby přišly na pódium. Kandidátky nastoupily a mohlo se začít s vyhlašováním.


- 3. místo a titul 2 vicemiss získala Kleopatra Rives. Blahopřeji!
- 2. místo a titul 1 vicemiss získala Michaela O´Connell. Též blahopřeji!
- 1. místo a titul Československé MISS Second Life získala Libuska Alderson, které tímto velice blahopřeji k vítězství!!!

Na závěr následoval závěrečný tanec kandidátek na 1.-3. místě, který byl úchvatný! Tančily na písničku Dancing Queen od skupiny ABBA, která byla pro tu chvíli jako ušitá!


Celkově se mi akce dost líbila. Patrik Martynov s ostatními lidmi odvedli vynikající práci. Sice bylo pár chybek, ale nikdo není dokonalý a příště to jistě bude bez chyby... :)


Generální sponzor akce: TAOX - Webdesign Studio

Fotografie z klubu
Napsal: Patrik Demonia


Copyright © 2007 Second-life.cz & linhart.name. All rights reserved.
Design & code by Patrik Demonia Webmaster is Patrik Demonia